headerphoto
Główna

Tynki dekoracyjne

Tynki dekoracyjne są coraz popularniejszym rozwiązaniem ozdoby nowoczesnych i niebanalnych wnętrz.

Prezentują się one niezwykle efektownie, a dodatkowo koszt całej inwestycji nie należy do wysokich. Wewnętrzne tynki mozaikowe są połączeniem kruszywa i żywicy. Proces nakładania produktu na ścianę nie wymaga specjalnych umiejętności. Można to zrobić szybko i bezproblemowo, wystarczy zaopatrzyć się w niezbędne narzędzia. 
Przed przystąpieniem do pracy należy dokładnie przygotować podłoże. Trzeba pamiętać, że musi być ono stosunkowo wytrzymałe, pozbawione pęknięć i ubytków, a także suche i oczyszczone z wszelkich zanieczyszczeń. Tynk mozaikowy można nałożyć na widoczne ubytki, jednak jest to rozwiązanie nieekonomiczne, a także ryzykowne. Może zdarzyć się tak, że w szybkim czasie materiał zacznie pękać. Wybór tynku zależy wyłącznie od preferencji i indywidualnych upodobań. Dostępne są one w wielu kolorach, fakturach i odcieniach, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Dużym minusem jest zakupywanie takiej ilości produktu, jaka została wykalkulowana. Może zdarzyć się tak, że dokupiony produkt będzie pochodził z innej serii, a jego odcień będzie nieznacznie różnił się. 
Dla perfekcjonistów takie rozwiązanie jest niedopuszczalne
Lepiej zakupić większą ilość, a nadmiar oddać do sklepu lub odsprzedać. Tynki akrylowe należą do grupy tynków cienkowarstwowych. Bogata kolorystyka sprawia, że świetnie prezentują się wewnątrz budynków. Są one niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz upływający czas. Tynki akrylowe są ponadprzeciętnie elastyczne, dzięki czemu pozostają w perfekcyjnym stanie przez wiele lat. Zajrzyj na stronę producenta i dowiedz się więcej

Oto co uchwycił nasz reporter

wewnętrzne tynki mozaikowe

tynki akrylowe

tynki dekoracyjne


Ten artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy