headerphoto
Główna

Montaż żaluzji

Mikola Teresa Zuchowicz
54-016 Wrocław, ul. Woronowicka 4
Polska,
Telefon: 71 349 27 01, 71 349 19 81 Fax: 71 349 20 88

Słońce wędruje coraz wyżej na niebie i zaczyna mocno przypiekać.

Po zimie zawsze wywołuje to uśmiech na twarzy, jednak niekiedy zbyt ostre światło słoneczne może przeszkadzać w pracy. Rozwiązaniem są oczywiście rolety lub klasyczne żaluzje
Montaż rolet i żaluzji jest stosunkowo prosty i nie zabiera dużo czasu. Cały mechanizm jest fabrycznie wbudowany w nowy sprzęt. Przed ich zakupieniem trzeba zdjąć miarę z okien, które planujemy osłonić. Najlepiej cały proces zlecić jednej firmie.

Wiele dystrybutorów żaluzji jednocześnie oferuje takie usługi jak ich montaż, a także naprawę. Mimo, że mechanizm działania żaluzji i rolet jest prosty warto zlecić wykonanie fachowcom. Szczególnie, że dzięki temu uzyskać możemy gwarancję, oraz dobrych doradców technicznych.

Zanim zdecydujemy się na zakup należy sprowadzić do domu profesjonalną ekipę, która doradzi jaki rodzaj rolet czy żaluzji będzie potrzebny, zdejmie miarę a następnie zamontuje gotowy sprzęt. Jest to konieczne także dlatego, że wiele żaluzji posiada napęd elektryczny. Zautomatyzowanie zaś sprzętu narzuca nowe standardy użytkowania oraz gwarancji. Dzięki żaluzjom będziemy mogli długo cieszyć się dobrze dobranymi osłonami na okno o każdej porze roku.

Oto co uchwycił nasz reporter

dom

dekoracja wnętrz

okna

drzwi


Ten artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy