headerphoto
Główna

dom

Sposób na brak prądu

Sposób na brak prądu (...) burz trwało w niektórych obszarach po kilka tygodni. Oczywiście takie sytuacje nie są do przewidzenia w dłuższej perspektywie czasowej, jednak warto zabezpieczyć się na takie utrudnienia np w dostawach prądu.  Pustoszeniem magazynów mógł się cieszyć nie jeden producent agregatów prądotwórczych, w krótkim czasie po przejściu (...)

Konstrukcja ogrodu zimowego - jak wygląda i kto ją

Konstrukcja ogrodu zimowego - jak wygląda i kto ją (...) Ogród zimowy jest to konstrukcja szklona, która w różnych możliwych kombinacjach jest powiązana z konstrukcjami budowlanymi, najczęściej z domem mieszkalnym. Konstrukcję ogrodu zimowego w największej liczbie przypadków wykonuje się z aluminium, ale alternatywą dla aluminium może być na przykład drewno. Firma wykonująca ogrody zimowe dysponuje różnymi (...)

Piękne podłogi

Piękne podłogi (...) Podłogi to też część naszych domów i mieszkań. Podłogi sprawiają, że przestrzenie są ładne i funkcjonalne. Podłogi drewniane i wysokiej jakości parkiety są zawsze poszukiwane i zawsze każdy chce je dostać w jak najlepszej cenie. W naszym kraju jest wielu producentów odpowiednich podłóg. Dopiero takie podłogi wysokiej jakości służą nam przez długie lata, jednak także i one potrzebują określonej konserwacji.