headerphoto
Główna

dom

Komu zawdzięczamy piękne święta?

Komu zawdzięczamy piękne święta? (...) nie wzbudza ona cóż takiej powagi i szacunku jak dawniej. Wiele się mówi również o tym, że podczas świąt należy być szczególnie dobrym dla innych, może więc warto szczególnie docenić wszystkich tych, dzięki którym nasze święta mogą być wyjątkowe. Mam na myśli tutaj głównie pojedyncze ciężko pracujące osoby, a nie ogromne sklepy takie jak www.novmax.pl i inne tego typu miejsca i firmy. Komu szczególnie należy się

Sposób na brak prądu

Sposób na brak prądu (...) burz trwało w niektórych obszarach po kilka tygodni. Oczywiście takie sytuacje nie są do przewidzenia w dłuższej perspektywie czasowej, jednak warto zabezpieczyć się na takie utrudnienia np w dostawach prądu.  Pustoszeniem magazynów mógł się cieszyć nie jeden producent agregatów prądotwórczych, w krótkim czasie po przejściu (...)

Konstrukcja ogrodu zimowego - jak wygląda i kto ją

Konstrukcja ogrodu zimowego - jak wygląda i kto ją (...) Ogród zimowy jest to konstrukcja szklona, która w różnych możliwych kombinacjach jest powiązana z konstrukcjami budowlanymi, najczęściej z domem mieszkalnym. Konstrukcję ogrodu zimowego w największej liczbie przypadków wykonuje się z aluminium, ale alternatywą dla aluminium może być na przykład drewno. Firma wykonująca ogrody zimowe dysponuje różnymi (...)